Informácie

Behaviorálna analýza siete zahŕňa zabezpečenie a monitoring počítačových sietí. Aby sme vám poskytli najefektívnejšie riešenie, využívame špičkový softvér Flowmon, ktorý umožňuje opravu problémov v sieti, monitoring aktivít používateľov i aplikácií a následnú správu aj optimalizáciu prevádzky siete.

Použitie

Použitie

Riešenie Flowmon je vhodné pre akékoľvek organizácie od malých spoločností až po vládne a akademické inštitúcie. Používa sa na odhalenie útokov z interného aj externého prostredia, ktoré by mohli narušiť bezpečnosť siete a poškodiť alebo ukradnúť citlivé údaje vašej firmy. Svoje využitie nájde tiež v odhaľovaní nežiaducich aktivít a pri identifikácii softvérových hrozieb.

Benefity

Benefity

Aplikácia riešenia Flowmon so sebou prináša mnoho benefitov. Medzi najvýznamnejšie patrí zníženie personálnych nárokov na správu dátových sietí, automatické detekovanie a odstraňovanie problémov sietí či zníženie personálnych a technických nákladov vašej firmy.

Čo vám prinesie toto riešenie?

Zníženie firemných nákladov

Zníženie firemných nákladov

Monitoring siete v reálnom čase

Monitoring siete v reálnom čase

Zlepšenie bezpečnosti siete

Zlepšenie bezpečnosti siete

Je tento systém vhodný pre vaše podnikanie?

To zistíme. Ozvite sa nám.

Radi vás oboznámime so všetkými potrebnými detailami.

Case studies

Požadujete behaviorálnu analýzu firemnej siete vašej spoločnosti? Pozrite si prípadové štúdie firiem, ktorým sme pomohli.

Sieťové riešenie FlowMon v SPF

Prevádzka LAN / WAN siete si pri nasadzovaní a rozširovaní infraštruktúry vyžadovala efektívnejšie identifikovať anomálie a nežiaduce toky dát v sieti. Nasadzovaním množstva nových technológií v infraštruktúre SPF nebolo možné rýchlo reagovať na všetky konfiguračné požiadavky. SPF požadovalo zvýšiť bezpečnosť v LAN / WAN sieti a rýchlo odhaľovať možné hrozby. Taktiež množstvo nežiaducich aplikácií vyťažovalo prevádzku LAN / WAN siete a z pohľadu funkcie organizácie bola potreba zaviesť elimináciu zdieľania obsahu.