Informácie

Digitalizácia je čoraz bežnejšou súčasťou nášho pracovného i osobného života. Firemné dokumenty už neuskladňujeme v poličkách archívov, ale na pevných diskoch počítačov a serverov. S veľkým množstvom dokumentov sa však spája aj chaos a neorganizovanosť, preto je dôležitá ich správna kategorizácia a triedenie. Aby ste nestrácali čas administratívnym zaťažením, môžete využiť riešenie digitalizácie a správy dokumentov.

Použitie

Použitie

Digitalizácia a správa dokumentov umožňuje preniesť faktúry, objednávky a ostatné doklady z papierovej formy do elektronickej pri zachovaní ich editovateľnosti a formátu. Prehľadne nastavený systém na ich správu usporiada všetky dokumenty podľa jednoznačne identifikovateľnej štruktúry tak, aby ste vo firme odstránili problémy s neprehľadnosťou, prípadne zdĺhavým pátraním po konkrétnom dokumente.

Benefity

Benefity

Okrem sprehľadnenia firemnej dokumentácie a zjednodušenia archivácie prináša komplexné riešenie digitalizácie a správy dokumentov ešte niekoľko dodatočných výhod. Medzi najdôležitejšie môžeme zaradiť úsporu času, odstránenie potreby prepisovania dokumentov, ale aj zníženie personálneho a priestorového zaťaženia firmy, ktoré v konečnom dôsledku znižuje celkové náklady.

Čo vám prinesie toto riešenie?

Zníženie personálneho a priestorového zaťaženia firmy

Zníženie personálneho a priestorového zaťaženia firmy

Zníženie firemných nákladov

Zníženie firemných nákladov

Sprehľadnenie a jednoduchšia archivácia dokumentov

Sprehľadnenie a jednoduchšia archivácia dokumentov

Je tento systém vhodný pre vaše podnikanie?

To zistíme. Ozvite sa nám.

Radi vás oboznámime so všetkými potrebnými detailami.

Case studies

Potrebujete vyriešiť digitalizáciu a správu dokumentov vašej spoločnosti? Pozrite si prípadové štúdie firiem, ktorým sme pomohli.

Hybridné Flexibilné a efektívne riešenie vyťažovania dát v Tatra banke

Spoločnosť exe, a.s., navrhla riešenie založené na aplikácii pre vyťažovanie údajov z dokumentov ABBYY FlexiCapture 11 Distributed Version. Aplikácia mení papierové dokumenty do elektronickej podoby  a automaticky z nich vyťažuje požadované dáta. Vyťažené údaje z dokumentov následne exportuje do firemných aplikácií (DMS, ERP).