Informácie

MS Exchange je softvér spoločnosti Microsoft, ktorý uľahčuje a zjednocuje firemnú komunikáciu a tým umožňuje pohodlne využívať e-maily, spravovať existujúce a vytvárať nové kontakty alebo organizovať stretnutia odkiaľkoľvek na svete. Implementáciou pokročilých bezpečnostných prvkov zostanú vaše údaje vždy dokonale chránené pred stratou alebo krádežami, preto je vhodným nástrojom komunikácie v rámci firmy aj navonok.

Použitie

Použitie

Riešenie Microsoft Exchange je určené menším firmám aj veľkým korporáciám, ktoré potrebujú sprehľadniť či zjednotiť komunikačnú štruktúru a zvýšiť tak produktivitu zamestnancov. Využívaním rozšírených nastavení získate prehľad v zložitej e-mailovej komunikácii a zdieľaním kalendáru odhalíte aktuálnu dostupnosť všetkých vašich kolegov.

Benefity

Benefity

Výhodami riešenia sú najmä sprehľadnenie internej a externej komunikácie, zlepšenie tímovej spolupráce a zvýšenie produktivity vašich zamestnancov. Dôležité je taktiež vyzdvihnúť prepracovaný bezpečnostný systém, ktorý chráni e-mailové schránky pred nevyžiadanými správami, spywaremi či iným nežiaducim softvérom.

Čo vám prinesie toto riešenie?

Zvýšenie produktivity práce

Zvýšenie produktivity práce

Zjednotenie a uľahčenie firemnej komunikácie

Zjednotenie a uľahčenie firemnej komunikácie

Ochrana a zabezpečenie firemnej komunikácie.

Ochrana a zabezpečenie firemnej komunikácie.

Je tento systém vhodný pre vaše podnikanie?

To zistíme. Ozvite sa nám.

Radi vás oboznámime so všetkými potrebnými detailami.

Case studies

Hľadáte komplexné riešenie firemnej komunikácie? Pozrite si prípadové štúdie firiem, ktorým sme pomohli.

Palma Group a.s. – migrácia na MS Exchange a služby Active Directory

Cieľom implementácie MS Exchange 2007 a služieb MS Active Directory bolo zvýšenie produktivity – zavedením kalendárových služieb, umožnením prístupu k e-mailom odkiaľkoľvek – vrátane mobilných zriadení typu PDA. Nezanedbateľným efektom nasadenia bolo zvýšenie aplikačnej bezpečnosti nasadením aplikačného firewallu. Ďalšou požiadavkou zákazníka bolo zabezpečenie pravidelnej aktualizácie operačných systémov a aplikácií a s tým spojené zvýšenie bezpečnosti a efektívnosti správy.