Informácie

Cloudové služby sa vyznačujú vysokou flexibilitou, ktorá vám umožňuje získať potrebnú službu v požadovanom čase a objeme, navyše pri rýchlom nasadení nových riešení a s možnosťou okamžitého zvýšenia alebo zníženia výpočtovej kapacity. V niektorých prípadoch je možné výhody cloudových služieb skombinovať aj s tzv. on-premise infraštruktúrou, vďaka čomu môžete využívať len to, čo skutočne potrebujete. Technológia spoločnosti Microsoft navyše prepojenie oboch služieb maximálne zjednodušuje, čo šetrí čas i peniaze.

Použitie

Použitie

Hybridné scenáre predstavujú efektívny nástroj využívania dátovej kapacity vašej firmy. Sú vhodné v bežných podmienkach, ale aj vo fáze adaptácie cloudu. Práve v tomto období totiž klienti presúvajú svoju infraštruktúru do cloudu postupne, po jednotlivých funkciách či aplikáciách. Služba umožňuje získať dôveru k novým riešeniam a zvyknúť si na spôsob poskytovania zabehnutých služieb.

Benefity

Benefity

Cloudové a on-premise riešenia majú svoje výhody, ale aj obmedzenia. Hybridnými scenármi môžete využívať len to, čo skutočne potrebujete, jednoducho rozširovať alebo znižovať potrebnú kapacitu či dokonca znížiť administratívne a finančné zaťaženie vašej spoločnosti.

Čo vám prinesie toto riešenie?

Garantovaná bezpečnosť a dostupnosť dát

Garantovaná bezpečnosť a dostupnosť dát

Nulové počiatočné náklady

Nulové počiatočné náklady

Rýchle vytvorenie potrebnej infraštruktúry

Rýchle vytvorenie potrebnej infraštruktúry

Je tento systém vhodný pre vaše podnikanie?

To zistíme. Ozvite sa nám.

Radi vás oboznámime so všetkými potrebnými detailami.