Informácie

Veľké korporácie, ale aj menšie spoločnosti, časom dospejú do bodu, v ktorom je neefektívne ďalej spravovať informačné systémy využitím vlastných zdrojov. V týchto prípadoch vstupuje do hry tzv. IT outsourcing, ktorý výrazne znižuje náklady na servis a údržbu informačných technológií firmy. Prostredníctvom komplexného riešenia IT infraštruktúry zabezpečíme všetky hardverové a softvérové operácie, aby ste zo svojich technológií vyťažili maximum a neminuli pri tom ani cent navyše.

Použitie

Použitie

V rámci komplexného riešenia IT infraštruktúry vykonávame analýzu hardwéru a softwéru vašej spoločnosti, navrhneme riešenia, ktoré priamo vystihujú potreby vašej firmy (princíp mozaiky) a tie následne zrealizujeme. Po implementácii vám poskytneme dlhodobú podporu, vďaka ktorej celý proces zvládnete aj bez väčších technologických skúseností.

Benefity

Benefity

Jednoznačným benefitom ucelenej IT infraštruktúry je odstránenie potreby spravovať firemnú sieť, optimalizovať jej činnosť či aktualizovať dátové zabezpečenie. Okrem týchto výhod tiež znížite personálne a nákladové zaťaženie firmy.

Čo vám prinesie toto riešenie?

Zníženie nákladov na správu IT infraštruktúry

Zníženie nákladov na správu IT infraštruktúry

Zníženie personálneho zaťaženia

Zníženie personálneho zaťaženia

Zvýšenie bezpečnosti firemných dát

Zvýšenie bezpečnosti firemných dát

Je tento systém vhodný pre vaše podnikanie?

To zistíme. Ozvite sa nám.

Radi vás oboznámime so všetkými potrebnými detailami.

Case studies

Potrebujete efektívne riadiť životný cyklus IT infraštruktúry vašej spoločnosti? Pozrite si prípadové štúdie firiem, ktorým sme pomohli.

Virtualizácia serverov – Alpha medical a.s.

Firma požadovala zlepšenie a optimalizovanie využívania dostupných prostriedkov vo virtuálnej infraštruktúre, pričom vyžadovali virtualizáciu s pokročilými funkciami a centralizovanou správou. Databázové systémy potrebovali zrýchliť a vo virtuálnom prostredí izolovať od aplikácií na samostatné dedikované servery. Pre prípad zlyhania sieťových prvkov je potrebná redundantná sieťová konektivita pridaním ďalšieho prepínača. Rovnako je dôležitá aj nepretržitá prevádzka.